• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергозберігаючі вікна задля здоров'я та комфорту дітей На розгляді

Доданий
31.08.2021
Номер
7
Енергозбереження

Проєкт передбачає заміну застарілих дерев'яних вікон на сучасні енергоефективні та енергозберігаючі мелопластикові вікна у спортивному залі та актовій залі КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст."

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с Миколаївка
Адреса
Квітнева вулиця, Софіївський район, Миколаївка

Опис

Мета проекту

Заміна застарілих вікон у спортивному залі. Це допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу та спортивного залу.

Проблема

Будівля КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів" введена в експлуатацію у 1988 році. За цей час дерев'яні вікна прийшли у повну непридатність. Значною проблемою це є для спортивного залу закладу освіти. Так як деформовані вікна не забезпечують належні температурні умови занять спортом здобувачів освіти, особливо взимку. Значні тепловтрати знижують температуру у залі до + 10 градусів, не висихає підлога, що може привести до травмування дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон створить належні умови для занять спортом; покращить санітарно-гігієнічні умови перебування здобувачів освіти у навчальному закладі за рахунок підвищення енергоефективності будівлі. Це дозволить дотримуватися температурного режиму, збереженню та модернізації будівлі навчального закладу.
У рамках впровадження проєкту планується заміна вікон у спортивному залі на енергозберігаючі металопластикові. Заміна вже зношених дерев’яних вікон та дверей на нові теплозберігаючі та шумоізолюючі дозволить зменшити витрати тепла. Це дасть змогу більш якісно надавати освітні послуги, в т.ч. проводити заняття на уроках фізичної культури, у гуртках, виховні, тематичні та святкові спортивні заходи. Позитивно вплине на здоров’я дітей та працівників закладу.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон сприятиме осучасненню освітнього середовища школи, покращенню умов для занять учнів на уроках фізичної культури, гуртках, проведенні позакласних фізкультурно-оздоровчих заходів. Батьки учнів та мешканці громади будуть забезпечені комфортними та якісними умовами для занять спортом, вчителі - для проведення уроків.

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

- створення безпечних та комфортних умов для учнів закладу під час навчальновиховного процесу, занять спортом;
- забезпечення належного температурного режиму, що відповідає санітарним нормам;
- забезпечення енергозберігаючого ефекту, зниження рівня тепловитрат;
- безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на матеріали, відсутність підтримки проєкту з боку мешканців громади.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі Софіївської ОТГ?

Так.
Так

Інформація про співфінансування

Облаштування откосів та придбання матеріалів для проведення робіт буде здійснено за кошти учителів, батьків та персоналу школи у сумі 15% від вартості проєкту.

Співавтори

Немає.

Фотографії