Енергоефективні вікна – запорука тепла та затишку у КЗ «Володимирівська ЗОШ І-ІІ ступенів» На реалізації

Доданий
17.08.2020
Номер
4
Енергозбереження

Основною метою проекту є створення комфортного теплоклімату та покращення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у навчальному закладі за рахунок підвищення енергоефективності будівлі.

Автор проєкту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с Володимирівка
Адреса
Центральна вулиця, Софіївський район, Володимирівка

Опис

Мета проекту

Основною метою проекту є створення комфортного теплоклімату та покращення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей у навчальному закладі за рахунок підвищення енергоефективності будівлі.

Проблема

Школа здана в експлуатацію у 1982 році. За час роботи школи віконні блоки прийшли в повну непридатність. На сьогодні старі віконні рами деформовані, не тримають належним чином скло, що в свою чергу не сприяє збереженню тепла в приміщенні школи на належному рівні та не забезпечує економію енергоресурсів. Скло у віконних рамах просідає і це спричиняє велику втрату теплової енергії у холодну пору та несе можливу загрозу травмування учнів під час освітнього процесу.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Альтернативою у вирішенні даного питання є впровадження ряду заходів, один з яких - встановлення енергозберігаючих вікон, що приведе до: створення відповідного температурного режиму в приміщенні школи; підвищення рівня безпеки учнів; економії енергоресурсів; поліпшення естетичного вигляду, як зовні так і в середині будівлі; покращення режиму провітрювання шкільних кабінетів.
Працівниками школи, керівником СФГ «Астрон», батьківською громадою, жителями села зроблені певні кроки у напрямку енергозбереження в школі замінено 8 вікон. Плануємо замінити за рахунок проекту 7 вікон.
Проект передбачає реконструкцію вікон закладу (заміна застарілих вікон на сучасні віконні блоки з металопластика), що спрямована на створення оптимальних санітарногігієнічних та побутових умов для функціонування навчального закладу, вирішення проблеми ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а отже економію бюджетних коштів, покращення матеріально-технічної бази школи.
В рамках проекту вікна буде придбано за рахунок коштів селищного бюджету(бюджету участі 2021) вартість 49,9 тис.грн.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Результатами реалізації даного проекту, зможуть користуватися усі верстви населення: -
діти дошкільного віку, школярі, працівники школи (вчителі та обслуговуючий персонал), мешканці сіл Олександаро -Білівка, Володимирівка, Непереможне, адже школа є соціокультурним центром села. Після заміни вікон в актовій залі на металопластикові вона стала справжньою окрасою нашого закладу і є найбільш відвідуваним місцем односельчан (організація вечорів дозвілля для усіх бажаючих, збори, вибори та ін.).

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

- створення безпечних та комфортних умов для учнів закладу під час освітнього процесу;
- забезпечення належного температурного режиму, що відповідає санітарним нормам;
- забезпечення енергозберігаючого ефекту, зниження рівня тепловитрат;
- покращення режиму провітрювання шкільних кабінетів;
- безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу;
- підвищення рівня громадської довіри до влади.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

ризик можливого підвищення цін на сировину, брак бюджетних коштів.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі Софіївської ОТГ?

Так.
так

Інформація про співфінансування

В рамках проекту вікна буде придбано за рахунок коштів селищного бюджету(бюджету участі 2021) вартість 49,9 тис.грн. Облаштування откосів та придбання матеріалів на них буде здійснено за власний рахунок учителів, батьків та персоналу школи у сумі 5,0 тис.грн.

Співавтори

-

Фотографії