Енергозберігаючі вікна задля здоров'я та комфорту дітей На реалізації

Доданий
31.08.2021
Номер
7
Енергозбереження

Проєкт передбачає заміну застарілих дерев'яних вікон на сучасні енергоефективні та енергозберігаючі мелопластикові вікна у спортивному залі та актовій залі КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст."

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с Миколаївка
Адреса
Квітнева вулиця, Софіївський район, Миколаївка

Опис

Мета проекту

Заміна застарілих вікон у спортивному залі та актовій залі. Це допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу, спортивного залу та актової зали.

Проблема

Будівля КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів" введена в експлуатацію у 1988 році. За цей час дерев'яні вікна прийшли у повну непридатність. Значною проблемою це є для спортивного залу та актової зали закладу освіти. Так як деформовані вікна не забезпечують належні температурні умови для занять спортом здобувачів освіти у спортивному залі і роблять неможливим використання актової зали для проведення заходів, особливо взимку. Значні тепловтрати знижують температуру у залах до + 10 градусів, не висихає підлога, що може призвести до травмування дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон створить належні умови для занять спортом; проведення заходів, свят, конкурсів; покращить санітарно-гігієнічні умови перебування здобувачів освіти у навчальному закладі за рахунок підвищення енергоефективності будівлі. Це дозволить дотримуватися температурного режиму, збереженню та модернізації будівлі навчального закладу.
У рамках впровадження проєкту планується заміна вікон у спортивному залі та актовій залі на енергозберігаючі металопластикові. Заміна вже зношених дерев’яних вікон та дверей на нові теплозберігаючі та шумоізолюючі дозволить зменшити витрати тепла. Це дасть змогу більш якісно надавати освітні послуги, в т.ч. проводити заняття на уроках фізичної культури, у гуртках, виховні, тематичні та святкові заходи. Позитивно вплине на здоров’я дітей та працівників закладу.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон сприятиме осучасненню освітнього середовища школи, покращенню умов для занять учнів на уроках фізичної культури, гуртках, проведенні позакласних фізкультурно-оздоровчих заходів; проведення заходів згідно з планом виховної роботи закладу освіти. Батьки учнів та мешканці громади будуть забезпечені комфортними та якісними умовами для занять спортом, відвідуванні шкільних тематичних заходів, вчителі - для проведення уроків та позакласної роботи.

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

- створення безпечних та комфортних умов для учнів закладу під час освітнього процесу, занять спортом, участі у позакласних заходах;
- забезпечення належного температурного режиму, що відповідає санітарним нормам;
- забезпечення енергозберігаючого ефекту, зниження рівня тепловитрат;
- безпека життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на матеріали.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі Софіївської ОТГ?

Так.
Так

Інформація про співфінансування

Облаштування відкосів та придбання матеріалів для проведення робіт буде здійснено за кошти учителів, батьків та персоналу школи у сумі 15% від вартості проєкту.

Співавтори

Немає.

Фотографії