Спортивно-ігровий майданчик для дітей та підлітків Брав участь

Доданий
31.08.2021
Номер
4
Інше

Облаштування сучасного дитячого спортивно-ігрового майданчика, а отже, створення умов для повноцінного фізичного, розумового, сенсорного, пізнавального, творчого, естетичного розвитку дітей різного віку та їх безпечного дозвілля на свіжому повітрі, що сприятиме вихованню здорового покоління.

Автор проєкту
Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
с Трудолюбівка
Адреса
Софіївський район, Трудолюбівка

Опис

Мета проекту

Створити безпечні та комфортні умови для фізичного та всебічного розвитку дітей на свіжому повітрі.

Проблема

В селі Трудолюбівка немає дитячого майданчика, та жодної іншої локації для організації корисного та безпечного дозвілля дітей. Майбутнє покоління зростає у занедбаному середовищі: діти прагнуть спілкування один з одним, та через відсутність належно облаштованого майданчику їм ніде проводити час разом.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обґрунтування

Необхідно створити спортивно-ігровий майданчик. Це дасть змогу проводити прогулянки дітей на свіжому повітрі. А також підвищить рівень фізичного, емоційного розвитку дітей та підлітків, облагородить територію села.

Обґрунтування бенефіціарів проекту

Усі мешканці села Трудолюбівка а також мешканці сусіднього села Степове. Діти різного віку.

Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту

В селі вперше з дня його заснування створено майданчик для відпочинку та активного розвитку дітей і підлітків. На його території встановлено спортивно-ігровий комплекс, пісочницю, стійки для волейболу та великого тенісу з сіткою, тенісний стіл вуличний. Встановлено три паркові лави. Раніше занедбана територія набуває естетичного вигляду, в тому числі, за рахунок висаджених дерев: катальпа – 4 шт., верба – 4 шт. Діти та підлітки (34 чол.) проводять дозвілля з користю для здоров’я, фізично розвиваються, якісно змінюється їхній стиль життя. Підростаюче покоління зростає в сприятливій для позитивного розвитку атмосфері. Батьки активно проводять свій час з дітьми в гарному та ефективно влаштованому середовищі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

За наявністю інфляції та інших економічних процесів в Україні можуть змінитися ціни на ігрове обладнання та будматеріали. Що призведе до зменшення об'єму виконаних робіт, або збільшення бюджету проекту.

Чи ознайомлені ви з положенням про Бюджет участі Софіївської ОТГ?

Так.

Інформація про співфінансування

Силами місцевих жителів громади буде проведено розчищення території, виготовлення трьох паркових лав, виготовлення пісочниці, а також висаджено 8 дерев: катальпа – 4 шт., верба – 4 шт.

Співавтори

Гузь Олександр Іванович

Фотографії